2 Mayıs 2010 Pazar

ÖMER OSMAN KORKMAZ DAN BİTKİSEL DESTEK KÜRLERİ VE SAĞLIK İÇİN Bİ


Gönderen : ŞİFALI BİTKİLERLE DOĞAL TEDAVİ | Tarih:8/12/2009

lokman hekim ömer osman korkmaz,8 aralık 2009 tarihinde kanal 7 ekranlarında ,nur ertürk ün programında neler anlattı:

*Tansiyon hastaları; muz,şeftali,23-25 tane kadar tuzsuz badem,kabuğuyla bilikte haşlanmış patetesi yine kabuğuyla birlikte ,soğan sarımsak gibi besinleri tüketmelidirler.

*limonu kabuğuyla birlikte tüketmek,kansere,gribal virüslere,cilt güzelliğine, oldukça faydalıdır. ama limonun çekeirdeğini asla yutmammalısınız. çünkü mide limon çekirdeğini hazmedemez ve zararlı olur.

*SIRT AĞRILARI İÇİN:

öncelikle sıtta ağrıyan bölgeyi ,havlu ile ısıtın.sonra o bölgeye karabiber serpip limon kolanyası dökün ve ovarak yedirin.sırtınızı bir yere dayayarak 1 saat kadar bu şekilde kalın. biraz can acıtıcıdır ,ama sırt ağrılarına karşı çok faydalıdır. bu işlem damarlardaki kan dolaşımını hızlandırır.

*BAĞIRSAK SOLUCANLARI VE KURTLARI İÇİN:

bunun için balkabağı çekirdeğini hergün sabah aç karnına çekirdekleri kavurmadan çiğ olarak tüketin. bu işleme 30-40 gün kadar devam edin.çekirdekleri kabuklu da tüketebilirsiniz,ama doğru olanı sadece içini yemektir.

BALIN GERÇEK Mİ SAHTE Mİ OLDUĞU NASIL ANLAŞILIR?

aldığınız balın gerçek mi yoksa sahtemi olduğunu anlamanız için  lokman hekim ömer osman korkmaz şu yöntemi önerdi:

1 tane kibrit çöpünün yancak uç kısmını tamamen bala bulayın ve kibriti yakın. 2-3 sefer kibriti çaktıktan sonra ,kibrit ateş alıp yanıyorsa o bal gerçek baldır.

KAYNAK:kanal7 televizyonu,nur ertürk le hersabah programı

Benzer Yazılar0 yorum:

Yorum Gönder