23 Ekim 2010 Cumartesi

Akay Hastanesi Ankara / Çankaya

Akay Hastanesi
Hastane Adı:Akay Hastanesi
Telefon:(0312) 416 50 50
Faks:(0312) 416 50 51
Adres:Akay Caddesi Büklüm Sokak No:4 Kavaklıdere 06660
İl:Ankara
İlçe:Çankaya
Web Adres:www.akayhastanesi.com136 yatak kapasitesi, 52 adet poliklinik odası ile ülkemizin en büyük özel hastanelerinden biri,
Tecrübeli doktor kadrosu ve 500'ü aşan seçkin personel,
200 araç kapasiteli kapalı otopark yeri,
19.000 m2 kapalı alan,
Ankara'nın merkezinde 24 saat mükemmel sağlık hizmeti,
Akıllı bina teknolojisi ile 6000 noktadan kontrol olanağı,
Ankara manzaralı terası, yemekhanesi, Alakart restoranı ve kafesi ile hasta ve hasta yakınları için farklı bir hastanedir.


Akay Hastanesi
Akay HastanesiAkay Hastanesi Hakkında
Vizyon ve Misyonumuz

Biz, güvenilen hastane arayışını, kaliteli, dürüst, şeffaf ve farklı hizmet anlayışımızla karşılayan, hasta haklarına saygılı, doğru sağlık hizmeti veren,ismini kurumsallaştırmayı ve yüceltmeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşuyuz.

Sağlık hizmeti alanında en iyisi olmak için; yenilikleri takip eden, sürekli gelişen, hastalar tarafından tercih edilen, yurt içinde ve yurt dışında sağlık kurumlarıyla hizmet gücünü birleştiren ve bu gücü bilimsel anlamda kullanım başarısını gösteren Uluslararası standartlarda marka olmuş bir sağlık kurumu olmaktır.

Kalite Politikamız

Misyon, vizyon ve temel değerlerimiz çerçevesinde; çağdaş uluslararası standartlar doğrultusunda oluşturduğumuz işletim ve yönetim sistemimiz,hasta memnuniyetine odaklı kalite anlayışımız ve bilimselliğimiz kalite politikamızdır. Seçkin personel ve doktorlarımızla, ekip çalışmasına güvenen, çalışanlarını teşvik eden yönetim yaklaşımını ve yenilikçi bir kültürü benimsemekteyiz. Her zaman daha iyisi olacağı inancı ile kendimizi devamlı ölçmekte ve iyileştirmekteyiz. Sürekli ve sağlıklı büyüme hedefimizden asla taviz vermeyeceğiz.

Benzer Yazılar0 yorum:

Yorum Gönder