2 Mayıs 2010 Pazar

DÖKÜLEN SAÇALRIN TEDAVİSİNİ AHMET MARANKİ ANLATIYOR


Gönderen : BİTKİLERİN MUCİZELERİ | Tarih:12/2/2009

sunuculuğunu petek dinçöz ün yaptığı arım balım peteğim programına konuk olarak katılan  kozmik bilim uzmanı prof. dr. AHMET MARANKİ kainat eczanesindeki bitkilerin faydalarını,hangi hastalığa hangi bitkinin nasıl kullanılacağı konusunda konuşan  maranki, sözleri arasında hibrit tohumlardan üretilen besin maddelerinin sağlığımıza çok zararlı olduğunuda söyledi. her mevsimin yenecek meyve ve sebzesi ayrıdır diyen maranki, zamansız yenilen besinlerin insan bedenin dengesini bozup hastalıklara neden olduğunu söyledi.
SAÇLAR İÇİN:
saçları,cildi ve vücudun heryanını besleyen kandır. kanınızın temiz olması cildinizde,saçlarınızda ve tüm vücudunuzda sağlık demektir. kanınız temizlemek için kozmik beden temizliği yapın. bunun içi önemli nokta kozmik beden temizliğinin,dr. maranki nin söylediği tarihler arasında yapmanızdır.İlk bahar da ve sonbaharda yapılır.yani ayın çakim kuvvetine göre yapılır. diğer zamanalrda yapılan detoks fayda vermez.
SAÇALARINIZA;
çam yağı,sarımsak yağı,ısırgan yağı,
badem yağı ve zeytin yağlarından eşit miktarlarda karıştırın ve saç diplerinize firiksiyon yaparak yedirin.başınıza bone geçirip sabah kadar tutun.1. hafta her akşam uygulayın.
2. hafta gün aşırı uygulayın ve 3. hafta her sabah aynı işlemi yapın. yarım saat bekletin ve kayısı sabunu kullnarak yıkayın ve durulama suyuna 1 su bardağı üzüm sirkesi ilave edip durulayın. saçlarınız kuvvetlenecek,güçlenecek,dökülmesi duracak ve dökülenlerin yerine yenisi çıkacaktır.

Benzer Yazılar0 yorum:

Yorum Gönder