2 Mayıs 2010 Pazar

Ahmet Maranki Bağışıklık Sistemini Kuvvetlendirmenin Yolları

Bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmek için Prof. Dr. Ahmet Maranki bazı tavsiyelerde bulunuyor. Özellikle beslenme konusunda verdiği bilgileri duyunca çok şaşıracaksınız. Mesela Ahmet Maranki 7 yaşından büyüklere süt içmemelerini öneriyor. Diğer tavsiyeleri şöyle:

Ahmet Maranki Bağışıklık Sistemini Kuvvetlendirmenin Yolları

Kış mevsimi için vücudumuzun bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek zorundayız. Son günlerde bir de domuz gribi salgınına karşı bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek iyice önem kazanmış durumda.

Doğal Beslenirseniz Hiç Hasta olmadan Yaşayabilirsiniz !

Evet, Ahmet Maranki çok iddaalı konuşuyor: “Doğal beslenir, doğal yaşarsanız, hiç hasta olmamanız mümkün”

Hastalıklardan Korunmak İçin Ne Yapmalıyız?

Hastalıklardan korunmak için başışıklık sistemimizi kuvvetlendirmemiz gerekiyor. Ahmet Maranki hocamız temel amacımızın vücutta biriken toksinlerin atılması ve kanın temizlenmesi olduğunu söylüyor. Kan temizlenirse, kanın içinde mikroplarla savaşan askerlerimiz tam olursa, o askerler bedenimizi korurlar.

Bağışıklık sisteminiz düşerse hastalıklar ortaya çıkar

Ahmet Maranki, kanınız tam olursa, kandaki muhafızlarınız tam olursa, saçlarınızın dökülmeyeceğini, gözlerinizdeki görmenin azalmayacağını, tiroidinizin bozulmayacağını ve hiçbir organınızda arıza olmayacağını söylüyor. Bunların olma sebebi, bağışıklık sisteminizin düşmesidir.

Bağışıklık Sistemi Neden Düşer

Bağışıklık sistemini düşmesinin iki türlü sebebi olduğunu söylüyor Ahmet Maranki. Bağışıklık sisteminin düşmesinin sebepleri bir “Serbest radikal” denilen dışarıdan alınan olumsuz etkenler, besinler, radyo dalgaları ve manyetik alanlar; bir de olumsuz düşünceler, kötü haberlerdir. Yani maddi ve manevi sebeplerden bahsediyor Ahmet Maranki.

Benzer Yazılar0 yorum:

Yorum Gönder