2 Mayıs 2010 Pazar

Ahmet Maranki – Detoks Kampı

2005 yılında Prof. Dr. Ahmet Maranki ve Sağlık Bakanlığı tarafından integratif tıp konularıyla ilgili 10 yıl yurtdışında görevlendirilen değerli eşi Bioenerji ve İgleroterapi uzmanı Ekstrasens Elmas Maranki hocalarımızın nezaretinde Türkiye’de gündeme getirmeye çalıştığımız Kozmik Bilinç bugün milyonlarca takipçisiyle yoluna devam etmektedir.

Geçen yıllar içinde hocalarımızın dünyada ve Türkiye’de 300′den fazla görüntülü ve sinevizyonlu sağlıklı yaşam konferansları ve yine ulusal ve uluslarası medyada yayınlanan 200’den fazla yazılı ve görsel çalışmaları neticesinde bugünlere gelmiş bulunuyoruz.

Kozmik Beden Temizliği Programının esas gayesi fizik yani maddi beden yanında ruh yani manevi hayatımızı da değiştirmeyi amaç edinmiştir. Uygulanan bu temizlik programı neticesinde en azından bugünkünden çok daha iyi durumda olacağımızı ve geleceğe daha farklı ve umutla bakacağımızı düşünebilirsiniz.

1 haftanızı kendinize ayırmanız neticesinde yılların maddi ve manevi kirlerinden arınmanız sizin hayata bakış açınızı değiştirecektir.

Kozmik Beden Temizliği (KBT); astrolojik boyutta ve bütün inançlarda kayıt altına alınmış, dünyanın bütün ülkelerinde bilhassa batıda uygulama alanı bulan ve yılda 2 defa ilkbahar ve sonbaharda ayın çekim kuvvetinden istifade edilerek yapılan bir arınma-detoks programıdır.

Neden hastalanıyoruz?

Bugünkü hayatımızı devam ettirmek için yaşadığımız ortamlarda olumsuz şartların yoğun olması sebebiyle sağlıklı nefes alamadığımız gibi sağlıklı beslenemiyor, ayrıca çevresel faktörlerden ve elektromanyetik alanlardan da olumsuz etkileniyoruz. Bütün bunların neticesinde bedenimizin “bağışıklık sistemi” zayıflıyor. Bizler hastalanıyoruz.

Kozmik Beden Temizliği Uygulamasının Faydalı Olduğu Rahatsızlıklar

a) Kalın bağırsak hastalıkları

Kabızlık, gaz oluşumu, polip, hemoroit, tenya, kolit, ülser, boşaltım bozukluğu ritmi

b) Kalın bağırsak hasta olduğunda sebep olduğu hastalıklar

Baş ağrısı, derinin sivilce ile kaplanması, ağızda iltihap, gözlerde konünktivit, eklem iltihabı, karaciğer hastalıkları, sinüzit, bronşit astım, dudak kabarıklıkları, insan dili üzerinde kabarıklık ve diğer oluşumlar, ağız ve beden kokusu, ilgisizlik, uykulu hal, alt karın bölgede ağırlık, karın şişme, ağrı, ses, iştahsızlık, prostatik ve düzensiz adet, karın hastalıkları. Kalın bağırsak hastalıkları insan üzerinde devamlı bir rahatsızlık hissi vermektedir.

c) Karaciğer Hastalıkları

Heatomegaliya (karaciğerde büyüme), hepatit, karaciğer yağlanma, Siroz.

d) Safra Kesesi Hastalıkları

Safrada çamur, kum ve küçük taşları, iltihap ve safra Kesesi yolları bozuklukları.

e) Solunum sistemi hastalıkları

Akciğer hastalıkları

f) Ayrıca; böbrek, mesane, dalak ve pankreas ile ilgili hastalıklar…

Bununla beraber bedeninizde ve ruhunuzda bahar dirilişini sizde yaşayın. Sıkıntılarınızdan kurtulun. Bedeninizi güçlendirin, hastalıklara karşı direnciniz artsın.

ARINMA-DETOKS PROGRAMI
Altı gece yedi gün sürecek olan programımızda her gün sağlıklı yaşamla ilgili kürler ve uygulamalar uzman ve hekimlerimiz kontrolünde yapılacaktır.

ELEKTROPUNKTUR TANI VE ENERJİ ÖLÇME

Programımız Türkiye’de ilk defa Altimed Elektropunktur Tanı-Teşhis ve Enerji Ölçüm Cihazıyla bedenimizdeki 30 hayati organımızın 35 bin detayla incelenebileceğini, aura ve 7 salgı bezinizi-şakranızı görebileceğiniz bir sistem uygulanacaktır. Teşhis neticesinde uzman kontrolünde biorezonans uygulamaları yapılacaktır.

KOZMİK BİTKİSEL KARIŞIM TABLET ÜRÜNLERİ KOZMİK İKSİR

Arınma süresince her gün uygulama programı dahilinde yenilecek, içilecek ve kullanılacak Cosmic bitkisel droglar ve 26 bitkiden oluşmuş, bağışıklık sistemini güçlendirici iksir uzman kontrolünde hizmetinize sunulacaktır. Cosmic Bitkisel Besin Destek ürünleri için tıklayınız.

VÜCUDU TOKSİNLERDEN ARINIDIRMA- AYAK DETOKSU

Dünyada pek çok ülkede bu iyonize cihazla bedeninizdeki bütün toksinleri bir kaç seansta ayaklarınızdan atıldığını hayretler içinde görecek ve neden sabahları halsiz kalktığınızın cevabını gözlerinizle müşahede edeceksiniz.

PROFİLAKTİK (TIBBİ) MASAJLA TERAPİ

Tanı teşhis uygulaması sonucu belirlenen rahatsızlığa göre doktor tavsiyesiyle Profilaktik (tıbbi) masaj uygulaması yapılabilecektir. Uygulama ekstra ücrete tabidir. Özel yetiştirilmiş uzman kadın ve erkek masörlerimiz, tıbbi maksatlı boyun, bel ve bütün beden uygulaması olarak hizmet verecektir. Önceden rahatsızlığı olanların randevu almaları gerekmektedir. Boyun ve bel fıtığı, sırt, ayak, göğüs kafesi, el, baş ve bütün bedendeki rahatsızlıklarla ilgili uygulama yapılabilecektir.

Benzer Yazılar0 yorum:

Yorum Gönder