2 Mayıs 2010 Pazar

Kozmik beden temizliği 2010 ilkbahar tarihleri

- Ölümcül hastalıklardan kanser, hepatit B. hepatit C, ülser, mide reflü, kalın bağırsak rahatsızlıklarında, hemoroit, safra kesesi taş ve kumlarında oldukça etkilidir.

Uygulanacak bu kürle bağırsaklar, sindirim sistemi arındırılarak rahatlıyor.

Sabah: Lahana, havuç, yeşil elma ve kırmızı pancar bununla birlikte mevsimine göre ıspanak, maydanozu çiğ olarak katı meyve sıkacağı ile suları sıkılır. Kahvaltı yerine her sabah 2 bardak vücut sıcaklığında içine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ekleyerek yudum yudum tüketilecek.

Not:Bu sebzelerin içeriğindeki vitaminler yağda çözündüklerinden zeytinyağı mutlaka eklenmeli, aksi halde vitaminlerden faydalanılamaz.

Öğlen :mevsiminde olan sebzeler 5 dakika kadar hafif haşlanarak tüketilecek suları da içilecek.

Akşam: salata ve sebze çorbası dışında başka bir şey yenilmeyecektir…

son gece ise akşam yemeği yerine 1 su bardağı limon suyu ve 1 su bardağı zeytin yağı yudumlanarak içilecek bununla birlikte burundan nefes almaya özen gösterilecek ki zeytinyağı vücutta gezinip bedeni temizlesin. sabah kalkınca da lavman yapılarak kür tamamlanır.

Kür boyunca tüketmemeniz gereken yiyecekler

Hayvansal gıdalar et süt yumurta, peynir, ekmek, konsantre gıdalar, şeker ve şekerli ürünler tüketilmeyecek, kolalı içecekler, kahve ve siyah çay da tüketilmeyecekler arasında…

8 gün Lavman yaparak bedeni temizliyoruz

Lavman 8 gün boyunca her sabah 6 ile 8 saatleri arasında uygulanacak bu saatlerde yapamayanlar ise akşam gün batımında uygulayabilirler.

Kaynamış Su ile Lavman detoks Uygulaması :İki buçuk litre su kaynayanatılır. Kaynayan su vücut ısısına gelene kadar bekletilir. İki kaşık limon suyu ve elma sirkesi eklenir.

Öncelikle bu karışımın yarım litresi, sulu lavman setinin torbasına doldurulur. Lavman setinin hortumunun ağzı hafifçe yağlandıktan sonra anüse sokulur.

Lavman setindeki suyun kalın bağırsağa dolması beklenir. Dolduktan sonra minimum 5 dakika su kalın bağırsakta bekletilir.

Erken boşaltım hareket refleksi oluşursa boşaltım yapılır. Daha sonra hazırlanan karışımın iki litresi lavman setine doldurulur ve lavman işlemi için hazırlanılır.

Uygulanışı: Bu aşamada diz üstü durulur ve öne yere doğru eğilinir. Hortum ve anüs yağlanarak veya kremlenerek hazırlanır. Lavman seti, içindeki suyun rahatça kalın bağırsağa akması için 1-1,5 m. yükseğe asılır.

Diz üstü durumda lavman setinin hortumu anüse yerleştirildikten sonra dirseklerin üzerine eğilerek alın yere değecek şekilde baş ve beden öne doğru yatırılır. Lavman setindeki bütün suyun kalın bağırsağa dolması beklenir.

Daha sonra duruş pozisyonu hiç bozulmadan, lavman seti anüsten çıkarılır. Bu işlemden 1 dakika sonra vücut önce sağ tarafa 5 dakika yatırılır. Sonra sırt üstü yatarak bacaklar yukarı doğru kaldırılır ve suyun kalın bağırsağın dibine doğru gitmesi sağlanır. Bu konumda mümkün olduğu kadar durulduktan sonra boşaltım yapılır.

>>Kozmik Beden Temizliği nedir ? nasıl yapılır? tıklayın
Uyarı: Sitemizdeki bilgiler paylaşım amaçlıdır. Sayın Ahmet Maranki’ye sorularınız için lütfen www.maranki.com’da iletişim bölümünü kullanınız veya info@maranki.com adresine mail atınız

Benzer Yazılar0 yorum:

Yorum Gönder