2 Mayıs 2010 Pazar

LOKMAN HEKİMDEN KEMİKLERİ GÜÇLENDİRECEK VE ÇOCUKLARIN GELİŞİMİNİ


Gönderen : ŞİFALI BİTKİLERLE DOĞAL TEDAVİ | Tarih:17/2/2010

Lokman hekim ömer Osman korkmaz, 17.02.2010 tarihinde de ,kanal 7 ekranlarında nur ertürk ün sunuculuğunu yaptığı programda bu hafta da biri birinden değerli bitkisel kürler ve sağlık önerilerine devam etti.

lokman hekim ömer osman korkmaz, tansiyon hastalığı hariç ,diğer pek çok hastalıklar, kemiklerin sağlamlaığıyla alakalı olduğunu , kaburga ve kalça kemiklerinin de kan üretmesi nedeniyle çok çok önemli olduğunu da sözlerine ekleyen lokman hekim, tüm vücut sağlığı için kemiklere yatırım yapılmasının çok büyük önem taşıdığından da bahsetti.özellikle çocukların gelişimi için ve kırklar için bir de kemik suyu tarifi ve yapılırken uyulması gerekn püf noktaları söyledi.KEMİKLERİ GÜÇLENDİRECEK KEMİK SUYU FORMÜLÜ

Dana kaval kemiklerini alın. Birkaç parçaya ayırıp 1 gece az tuz ve 2 kaşık kadar da elma sirkesi ilave ettiğiniz suyun içinde bekletin.( içindeki kanın çıkması için ) Ertesi gün onu kaynatıp suyunu çocuklarınıza içirin.bu kemik suyu çocukların kemiklerinin güçlenmesine ve çok daha sağlıklı olmasına faydalı olur. Ayrıca kemik kırıklarını da hızla iyileştirir ve güçlendirir.

* ayrıca; belli bir yaştan sonra dizlerdeki sıvılar biter,vücut artık bu sıvıyı üretmez. bu kür, yani dana kaval kemiği suyu o sıvının oluşmasını sağlar ve dizlere sağlık verir.

KAYNAK:kanal 7/nur ertürk/lıkman hekim ömer Osman korkmaz

Benzer Yazılar0 yorum:

Yorum Gönder