2 Mayıs 2010 Pazar

ÖMER OSMAN KORKMAZ DAN PROSTATI YOK EDECEK FORMÜL


Gönderen : ŞİFALI BİTKİLERLE DOĞAL TEDAVİ | Tarih:13/1/2010

Ömer Osman korkmaz, 13.01.2010 tarihindeki nur ertürk le her sabah programındaki  açıklamaları:

PROSTAT İÇİN:

3 litre su

50 gr. Kereviz tohumu

50 gr. Erkek ısırgan otu tohumu( erkek ısırgan tek dal halinde büyür ve boyu uzun olur. Dişi ısırgan çok dallı ve daha bodur olur. Erkek ısırgan tohumu daha pahalıya satılmaktadır.rengi daha parlak ve daha siyahtır.)

50 gr. Ardıç tohumu

100 gr. Eğri kökü

100 gr. Arpa

1 tutam ayrıkotu

1 tutam mısır püskülü

Suyu tencereye koyun tohumları suyun içine koyun. Diğer malzemeleri de yıkayıp suyun içine koyun ve en az 1 saat kaynatın. Kaynadıkça su koyulaşacaktır. Koyulaşınca ocaktan indirin ve soğumaya bırakın. Soğuduktan sonra süzün ve cam kavonaza koyun.buzdolabında saklayın.. günde yarım çay bardağı sabah aç karınına ve akşam ve yatarken de  yarım çay bardağı olmak  üzere günde 3 kere için. ilk günler sık idrara çıkma olur .bu normaldir. ve iyileşmeye işarettir.bu yaptığınız formül 1 aylık bir formüldür. 3 ayda 1 er kere kaynatıp her gün kullanın. 3 ay boyunca düzenli olarak için.En büyük prostat bile 3 ay içinde yok olacaktır.

Eğer henüz prostat yok ise,fakat çatal işemeye başladıysanız da hemen bu kürü uygularsanız 1 ay içinde çatal işemeniz sona erer. Lokman hekim  erkeklere ,idrarlarını ayakta değil oturarak yapmalarını öneriyor. Ayakta idrar yapıldığında idrar tam olarak boşaltılamıyor ve bu yüzden prostat meydana geliyor diye sözlerine ekledi.

sağlıklı erkekler için koruyucu olması bakımında bu kürü senede 1 kere uygulamalrı yetrli olacaktır.

KAYNAK: kanal 7/nur ertürk le her sabah /lokman hekim ömer Osman korkmaz

Benzer Yazılar2 yorum:

Unknown dedi ki...

Ins.fayda gorurum tadi cok aci ama tedavi icin katlanilir.

Unknown dedi ki...

Ins.fayda gorurum tadi cok aci ama tedavi icin katlanilir.

Yorum Gönder