2 Mayıs 2010 Pazar

ÖMER OSMAN KORKMAZDAN ELMA SİRKESİNİN FAYDALARI VE İYİ GELDİĞİ H


Gönderen : ŞİFALI BİTKİLERLE DOĞAL TEDAVİ | Tarih:5/1/2010

lokman hekim ömer osman korkmaz,05.01.2010 tarihinde kanl 7 ekranlarında nur ertürk ün sunduğu programa katıldı ve yine bitkileri şifaları üzerine birbirinden faydalı bilgiler vekür  tarifleri verdi.KOLESTEROL İÇİN :

Soğan, sarımsak ve elma sirkesini, kesinlikle hayatınızdan çıkarmayın. Bu üçlü kolesterolünüzü düzenler ve sağlıklı bir hayat sürmenizi sağlar. Günde 3-4 adet zeytin çekirdeği yutun. Sabah akşam tok karnına, 1-2 tatlı kaşığı elma sirkesi 1 bardak ılık suyun içerisine karıştırın ve için. Elma sirkesi, aynı zamanda, karaciğer yağlanması için de çok faydalıdır.
ŞEKER HASTALIĞI :


Normla şekeri, hayatınızdan çıkarın. Bal kullanın. Akşam yemeğini, kesinlikle azaltın. Kalbi çok yorduğu için, pek çok hastalığa neden olur.SEDEF HASTALIĞI
:


Sedef hataları, Günde 1 tatlı kaşığı ardıç katranı yağı, içmelidir. Siyah üzüm pekmezi mutlaka tüketilmelidir. Koza sabunu ile yıkanın.
HEPATİT B: Hepatit B hastaları, soğan sarımsak ve elma sirkesini mutlaka kullanmalıdırlar.
YUMURTALIK KİSTLERİ İÇİN :


Yumurtalık kistini en çok yapan sebze, maruldur. Marulu yemeden önce, mutlaka sirkeli suda bekletin. Günlük elma sirkesi kullanmak da, kist oluşumunu engeller ve var olan küçük kistleri yok eder.

Benzer Yazılar0 yorum:

Yorum Gönder