3 Mayıs 2010 Pazartesi

ÖMER COŞKUN BOY UZATMA KİLO ALMA ZAYIFLAMA


Dr ömer coşkun, en çok merak edilen konulardan bir tanesi olan, boy uzatma üzerine hazırlamış olduğu kürünü ,İkballe Şifalı Yemekler programında açıkladı.
Uzun boylu olmak, beslenmeyle, direkt ilişkili bir durumdur. Ruşeym, kemik gelişimi ve sağlıkaçısından, çok faydalıdır.  Her yaş grubunun, rahatlıkla kullanabileceği ruşeym,  çocuklarda, günde 1 kaşık, 15 yaş üzerinde olanlara için ise günde 3 kaşık, tüketilebilir. 21 yaşına kadar boy uzamasına yardımcı olan bugday özünün yanı sıra, boy otu’da kullanılabilir. Boy otu yenilerek tüketilir, yağı ise, eklem yerlerine ve topuklara sürülür.
GEREKLİ MALZEMELER :
* 1tatlı kaşığı karabiber,
* 1tatlı kaşığı cemen otu, yani boy otu
* Hakiki sızma zeytin yağı.
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Karabiberi ve Çemen otunu zeytin yağının içine atıp iyice karıştırın.. Daha sonra en az 5 gün bu karışımı dinlendirin .5. günün sonunda, kürü çocuklarınızın ve büyümekte olan gençlerin eklem yerlerine sürüp, gece boyu bekletin. Sabah kalktığınızda, eklem yerlerine sarmış olduğunuz kürü çıokarın. ama bölgeyi yıkamayın. bu işlemei, 5 gece tekrarlayın.
ÖMER COŞKUN KİLO ALMA;
1 tatlı kaşığı ısırgan tohumu, 1 tatlı kaşığı bal ile karıştırılarak, yemeklerden sonra yenir. Kilo almak isteyenler için, müthiş bir tariftir.
ÖMER COŞKUN ZAYIFLAMA;
İkballe şifalı yemekler programına, konuk olarak katılan Ömer coşkun, zayıflamak ve kilo almak isteyenler için, çok fayda sağlayan bitkisel önerilerde bulundu. Zayıflamayı ve kilo almayaı sağlayan mucize bitki çörekotu, kullanım şekilleri ile, zayıflamak isteyenlere, kilo verdiriyor. Kilo almak isteyenleri ise, şişmanlatıyor.Bu öneriler ;
ÖMER COŞKUN ZAYIFLAMA;
1 tatlı kaşığı Çörekotu, yemeklerden 30 dakika önce yenir. Zayıflamak için çok faydalıdır.

Benzer Yazılar0 yorum:

Yorum Gönder