3 Mayıs 2010 Pazartesi

ÖMER COŞKUN ŞEKER HASTALIĞI VE HEMOFİLİ HASTALIĞI İÇİN BİTKİSEL TEDAVİSon derece ciddi bir sağlık sorunu olana şeker hastalığını, tıptaki adı diyabettir. Tip 1 ve tip 2 olarak iki farklı guruba ayrılan şeker hastalığı, pek çok hastalığın da davetiyecisi gibidir. Başlıca şeker ve başka kimyevi terkiplerin vicut tarafından kullanılamamasını gerektiren vücudun kimyasal bir düzensizliğidir.Kanda şeker konsantrasyonun fazlalaşması ve idrarda şeker bulunması ile karakterize olmaktadır. Bu sinsi hastalık için, Ömer Coşkun,  diyet çorba tarifini, İkballe şifalı yemekler programında açıkladı.
GEREKLİ MALZEMELER :
*1 tatlıkaşığı çemen,
*1 yemek kaşığı çörekotu(dövülmüş),
*1 adet kereviz,
*1 adet havuç,
*1 adet tavuk budu,
*1 kase haşlanmış nohut,
HAZIRLANIŞI : Kerevizleri küçük küçük doğrayın,küçük küçük doğranmış havuç ve haşlanmış nohutla birlikte 2 bardak suda haşlayın.Haşlanmış tavuklarıda küçük küçük doğrayın ve ekleyin (haşladığınız tavuğun suyundan 2 bardak ekleyin)ve kaynatın.Daha sonra 1 yumurta ve yarım limon suyu ile terbiye edin. Çorba pişttikten sonra, içerisine çörekotunu katın. (pişerken değil.) Haftada 1 defa uygulayın.
Hemofili hastalığı, kuşaktan kuşağa, genetik yol ile geçen, kanın pıhtılaşmasının az olması anlamına gelir. Doğumsal ve kalıtımsal bir hastalıktır. Herhangi bir kanser türü ile bağlantısı bulunmayan hemofili hastalığı, bulaşıcı değildir. bu ciddi hastalık üzerine, Ömer Coşkunun önermiş olduğu bitkissel tedavi;
ÖMER COŞKUN ISIRGAN TOHUMU KÜRÜ;
* ısırgan tohumudur, ısırgan tohumu bir çay kaşığı kadar havanda döverek verebilirsiniz ısırgan tohumunu hakiki balla veya pekmezle karıştırabilirsiniz.
ÖMER COŞKUN KAPARİ KÜRÜ ;
* Kapariyi hergün günde 3 veya 4 adet yedirebilirsiniz.
ÖMER COŞKUN HEMOFİLİ HASTALIĞI İÇİN İNCİR KÜRÜ;
* Zeytin yağında beklemiş incir akşamda bir bardak zeytin yağının içerine 4 parçaya bölünmüş inciri koyup sabah yedirebilirsiniz bu tedavi sürecine 4 ay boyunca devam edebilirsiniz.

Benzer Yazılar0 yorum:

Yorum Gönder