2 Mayıs 2010 Pazar

ÖMER OSMAN KORKMAZDAN MUCİZEVİ BİTKİ KÜRLERİ


Gönderen : DOĞAL SAĞLIK | Tarih:5/1/2010

Ömer Osman Korkmaz, İbni Sinadan Sonra, en iyi tanınan lokma hekim olacağım diyor. İnsalığın faydalabaileceği ve bu sayede şifa bulabileceğini, söylediği, pewk çok bitkisel tarif ve sağlıklı önerilerde bulunuyor.
VÜCUT EZİKLERİ VE MORLUKLAR İÇİN ;
GEREKLİ MALZEMELER:

* 1 adet soğan,
* tuz,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : %50-50 tuz ve soğanı, havanda dövün. Ezik yere sarın. Sabaha kadar bekletin.
Ömer Osman Korkmazın, yapmış olduğu açıklamar ve vermiş olduğu bitkisel kürlerden yapmış olduğumuz derlemenin, sizler için, faydalı olacağını umuyoruz.
Unutkanlık için, ne yemeli, ne içmeli?
UNUTKANLIK İÇİN : Üzüm çekirdeiğ, yumurta kabuğu, kuşiburnu, maydonoz, domates, elma, soğan, sarımsak, elma sirkesi, eşek sütü, omaea 3 içeren tüm besiler, çok fayda sağlar.
Pek çok kişinin ortak sorunu olan araba tutmasına, pratik fakat etkili bir çözüm önerisi;
ARABA TUTMASI İÇİN : 1 adet kuru fasulye çiğ olarak yutulursa, araç tutmaz.
Sürekli bulantı sorunu yaşayan kişiler için, pratik bir öneride bulundu.
BULANTI : ÖZellikle safra kesesi hastalıklarından kaynaklı bulantılara 3 kaşık insan sütü içmek, çok fayda sağlar.
EŞEK SÜTÜNÜN FAYDALARI :
* Astım Bronşit için çok faydalıdır.
* Anne sütüne en yakın süttür.
* Siroz için faydalıdır.
* Zehirlenmelerde faydalıdır. Eğer beyin ölümü gerçekleşmemiş ise hayata dönmeyi sağlar.
* Balgam söktürür.
* Ateşli çocuklarda ateş düşürür.
* Kansere karşı koruyucudur.
* Kemoterapi hastaları için fayda sağlar.
* Tansiyon ve böbrek hastaları, himalaya tuzu kullanmalıdır. Eğer, himalaya tuzu bulamazsanız, Çankırı tuzu kullanabilirsiniz.
Ömer Osman Korkmaz, ayvanın pek çok faydası olduğunu söyledi ve ayvayı, közlenmiş olarak tüketmek gerektiğini anlattı.
KÖZLENMİŞ AYVA: Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Hamişl kadınlar, ayva tyerse, bebekleri çok güzel olur ve gamzeli olru. Ayva çiğ yendiği zaman, hazımsızlık yapacağından, pişmiş olarak yenilmelidir.
KEMOTERAPİ HASTALARI İÇİN : Kemoterapi alan hastalar için eşek sütü çok fayda sağlar.
Ömer OIsman Korkmaz, pek çok anne babanın sorunu olan, çocuklardaki iştahszılık sorununa, doğal bir öneri getirdi ve çeşitli önerilerde bulundu.
ÇOCUKLARIN İŞTAHINI AÇMAK İÇİN ZENCEFİL KÜRÜ : Taze zencefili rendeleyin. 1 tatlı kaşığı rendelenmiş zencefili, ılık suyun içerisine koyun, 1 tatlı kaşığı bal ekleyin. Her gün bu karışımı çocuklarınıza içirin.
Ayrıca;
* Çocuklara tam buğday ekmeği yedirin.
* Günde 2 defa kuşburnu çayı içirin.
* Kabak çekirdeği yedirin.
* Hergün yumurta yedirin
Bütün çocuklara fayda sağlar. Küçük bebeklere, mamalarının içerisine, çok az miktarlarda katılarak verilir. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Balgamı öksürüğü keser.
ELMA SİRKESİNİN ŞİFA VERDİĞİ HASTALIKLAR ;
HEPATİT B: Hepatit B hastaları, soğan sarımsak ve elma sirkesini mutlaka kullanmalıdırlar.
SEDEF HASTALIĞI : Sedef hataları, Günde 1 tatlı kaşığı ardıç katranı yağı, içmelidir. Siyah üzüm pekmezi mutlaka tüketilmelidir.Ömer Osman Korkmaz, pek çok kişinin merak ettiği ve sedef hastalığına fayda sağlayan sabunun adını da açıkladı. Bu sabunun adı KOZA... Koza sabunu ile yıkanın.
ŞEKER HASTALIĞI : Normla şekeri, hayatınızdan çıkarın. Bal kullanın. Akşam yemeğini, kesinlikle azaltın. Kalbi çok yorduğu için, pek çok hastalığa neden olur.
YUMURTALIK KİSTLERİ İÇİN : Yumurtalık kistini en çok yapan sebze, maruldur. Marulu yemeden önce, mutlaka sirkeli suda bekletin. Günlük elma sirkesi kullanmak da, kist oluşumunu engeller ve var olan küçük kistleri yok eder.
KOLESTEROL İÇİN : Soğan, sarımsak ve elma sirkesini, kesinlikle hayatınızdan çıkarmayın. Bu üçlü kolesterolünüzü düzenler ve sağlıklı bir hayat sürmenizi sağlar. Günde 3-4 adet zeytin çekirdeği yutun. Sabah akşam tok karnına, 1-2 tatlı kaşığı elma sirkesi 1 bardak ılık suyun içerisine karıştırın ve için. Elma sirkesi, aynı zamanda, karaciğer yağlanması için de çok faydalıdır.

Benzer Yazılar0 yorum:

Yorum Gönder